ON Dzień VII (22.07.2014)

Właśnie dobiegamy do półmetka naszej oazy. Zatrzymaliśmy się nad rzeczywistością wody i Ducha Świętego, a przewodniczką w tym była kobieta, która nie bała się być głupia i zadawała Jezusowi pytania. My często boimy się, aby nasza niewiedza wyszła na jaw, dlatego nie zadajemy pytań. Samarytanka przeciwnie, potrafiła wejść w głęboki dialog z Jezusem, który nie rozmawiał o pogodzie, ale od razu przeszedł do sedna życia kobiety. Ale od początku…

DSC_7945DSC_7948

Dzień ubiczowania upłynął pod znakiem… arbuza. A przynajmniej po raz pierwszy został sfotografowany na tej oazie. Zresztą, wszyscy pozowali dziś do zdjęć w dziwnych strojach… Wszystko zaczęło się od miłości do kawy, która staje się naszą kroplówką codzienną. Najważniejsze, że za każdym razem jest parzona z miłością.

DSC_7993

DSC_8014 DSC_7997 Jak każdego dnia szczytem staje się Eucharystia, jako źródło naszego życia i szczyt do którego zmierza każdy dzień. Wszyscy idziemy tam z radością, a szczególnie… moderator.

DSC_7973Blok popołudniowy wprowadzał nas w rzeczywistość liturgii (szkoła apostolska) oraz patriotyzmu (pogodny wieczór). Animatorka prowadząca wieczór patriotyczny prosiła, aby w miarę możliwości ubrać się w barwy narodowe. Najlepiej zadanie wypełniła to s. Barbara, która pokryła się w całości na biało i na czerwono.

DSC_8064 DSC_8039 DSC_8050 DSC_8059Szkoła modlitwy kierowała nas na rzeczywistość przebaczenia i uzdrowienia wewnętrznego. Modlitwa kierowana stała się okazją do uświadomienia sobie zranień i oddania ich Panu Bogu.
DSC_8072 DSC_8073Zachęcam do obejrzenia wszystkich zdjęć z Oazy Niepokalanej, które dostępne są tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.